Yasal uyarı

Bebekler.name.tr sitesinin genel amacı bebek sahibi anne ve babaların bebeklerinin sağlıklı gelişimi hakkında en doğu ve güncel bilgilere tek elden ulaşmalarını sağlamaktır. Bebeklerin çocukların sağlıklı şekilde büyümesi ve yetişmesi ülkenin geleceği açısından da önemlidir. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik dereceleri anne ve bebek ölüm oranlarıyla belirlenmektedir. Bebeklerin sağlığına olumsuz etki yapacak durumlardan uzak durmak, en doğru şekilde gelişimi için gerekli en ideal bebek beslenme şekillerini öğrenmek, anne ve bebek ilişkisinin bebeğin sağlığı için ne ifade ettiği hakkında bilgilenmek anne ve babaların görevlerindendir. Bebeklik çağı hastalıkları, belirtileri, nedenleri hakkında bilgilenmek onları bu hastalıklardan korumanın en etkili yoludur.

Sitedeki makaleler, bu konudaki otoriter alanlardan derlenerek oluşturulmuştur. Sitedeki bilgiler tamamen bebek sağlığı açısından bilgilendirme amaçlıdır. Sitede bulunan tüm makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup; tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Her türlü sağlık sorununuz için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir. Bebekler.name.tr, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) her hangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumluluk kabul etmez.

Telif hakları

Eserlerinizin bir telif hakkı ihlali oluşturan herhangi bir şekilde kopyalandığını veya fikri mülkiyet haklarınızın başka bir şekilde ihlal edildiğini düşünüyorsanız bize ulaşın bölümünden veya bebekler.name.tr@gmail.com adresinden bize ulaşın ayrıntılı bilgi için Telif hakları için tıklayınız.